Kuchyňské linky


Jsme zakázkové truhlářství s tradicí a velkými zkušenostmi z výroby mnoha různých typů nábytku. Umíme zpracovat jakýkoliv druh dřeva, dbáme vždy na kvalitu, trvanlivost a spolehlivost našich výrobků. Truhlářství Kašpar si za roky své existence získalo řadu dlouhodobých zákazníků, kteří se k nám vracejí vždy, když je běžná nabídka nábytku v obchodech neuspokojí. Využijte firmy truhlářství Kašpar i Vy.

Kuchyně dle Vašich představ

Kuchyňské linky jsou nedílnou součástí a chloubou všech domácností. Aby byla kuchyně funkční musíme správně rozvrhnout jednotlivé prvky. Samozřejmostí je zaměření prostor a návrh řešení a vhodných materiálů. Kuchyně je možné zhotovit z masivu nebo lamina, případně i kombinací. Před začátkem realizace pro Vás řipravím 3D návrh kuchyňské linky, který společně znovu prokonzultujeme. Po schválení návrhu kuchyňské linky začne samotná výroba a následuje montáž na místě.

Nechte se inspirovat kuchyňskými linkami, které jsme vyrobili pro jiné zákazníky. Přemýšlejte o tom, co od vaší kuchyňské linky požadujete a očekáváte a zkuste si svoje požadavky sepsat popřípadě načrtnout. Potom můžete s námi svoje přání prodiskutovat a my Vám uděláme cenovou nabídku na celý projekt.


Instalace kuchyňské linky

Napište nám dotaz