Postele na míru


Očekáváte od Vaší postele, že bude mít pěkný design, objemný úložný prostor nebo to všechno dohromady? Nabízíme Vám typové postele a postele na míru. Postele na míru uzpůsobíme přesně Vaším požadavkům a potřebám. Postele na míru Vám rádi sami navrhneme a sestavíme. Spojte se s námi a my Vám pomůžeme naplnit Vaše představy o spokojeném a osvěžujícím spánku. Je všeobecně známo, že v posteli trávíme až třetinu života. Dobrý spánek je jedním ze základních předpokladů kvalitního života, a proto bychom měli svoji postel vybírat minimálně stejně pečlivě, jako třeba nové auto nebo sedačku. Pravé dřevo? Dřevěné postele jsou v dnešní době asi nejrozšířenějším druhem postelí na českém trhu. Dřevo lze dnes označit jako "klasický materiál" pro výrobu postelí. Naše truhlářství používá pro výrobu dřevěných postelé pravé dřevo, jehož krása je nenahraditelná a u našich zákazníků velmi oblíbená. Samozřejmostí je, že dřevo natíráme ochranným lakem, který ho spolehlivě ochrání před dřevokaznými houbami, plísněmi a také hmyzem.

Naši zákazníci také oceňují, že vyrábíme postele "na míru" - vlastnosti postele přizpůsobíme přesně Vašim potřebám a požadavkům. Ideální postel není univerzální a pro každého stejná. Její konstrukce musí odpovídat váze a výšce spáče, navíc s přihlédnutím ke zdravotnímu stavu a zvyklostem spaní. Při výběru dřevěné postele je dobré uvážit, z jakého materiálu má být postel vyrobena. Velkou pevnost, nosnost a životnost mají například dřevěné postele z tvrdého bukového dřeva. Je také potřeba dobře zvážit výšku dřevěné postele.
Podle čeho vybírat postel? Důležitým kritériem při výběru dřevěné postele je vhled, odstín a možné doplňky, které lze dokoupit samostatně, jako třeba noční stolky, úložné prostory a také lamelové rošty, které ještě zvýší nosnost dřevěné postele.
Fantazie návrhářů i výrobců postelí je v současné době téměř bez hranic, a tak jediným limitem, který omezuje výběr ideální postele na míru, jsou možnosti a přání zákazníka.Napište nám dotaz