Truhlářská výroba na zakázku


Firma truhlářství Kašpar nabízí zakázkovou výrobu kvalitního nábytku na zakázku. Truhlářství Kašpar nabízí především pěkné individuálně pojaté kuchyňské linky, dále na míru vyrobené vestavěné skříně, dřevěné interiérové dveře a další atypický nábytek. Pro české domácnosti je zajímavá i relativně přístupná cena.
Truhlářství Kašpar přichází na trh s kvalitními truhlářskými výrobky vyrobenými a navrženými podle individuálního zadání zákazníka. Pracovníci truhlářství mají velké zkušenosti při výrobě zakázkových kuchyňských linek, vestavěných skříní a různých méně či více atypických kusů nábytku.

Kvalitně vybavená truhlářská dílna


Truhlářství Kašpar je dobře připraveno na výrobu atypických kusů nábytku. Máme na dílně výkonné a spolehlivé dřevozpracující stroje, díky nimž zkracujeme dobu výroby a snižujeme celkovou pracnost. Díky tomu Vám truhlářství Kašpar může poskytnout velmi přístupné ceny.
Při výrobě zakázkového nábytku a atypických kusů interiéru jsou potřeba jednak dostatečné zkušenosti, jednak motivace podat kvalitní výsledek a uspokojit zákazníka a v neposlední řadě řemeslný fortel a šikovnost. To vše v našem truhlářství naleznete.

Atypická výroba nábytku


Ne vždy se našim zákazníkům podaří nakoupit požadovaný nábytek v prodejnách hromadně vyráběného nábytku. Často potřebujete něco, co nikdo nevyrábí tak, jak by Jste si představovali ať již rozměrově, provedením či materiálem.

Spokojenost zákazníka


Hlavním zájmem naší firmy je především spokojenost zákazníka. Truhlářství Kašpar vždy vyjde vstříc Vašim potřebám, proto se na nás můžete absolutně spolehnout. Naši pracovníci jsou zkušení profesionálové, kteří Vám vždy ochotně pomohou s výběrem a odborně poradí s čímkoliv, co se týká našeho oboru.
Napište nám dotaz