Vestavěné skříně


Kvalitní a designově propracovaný systém vestavěných skříní pro řešení úložných prostor na chodbách, v předsíních, ložnicích, šatnách a zešikmených částech domu jako jsou schodiště, půdní vestavby.

Vestavené skříně vyrábíme z lamina, pro náročné i z masívu. Dvířka je možné opatřit zrcadly. Povrchová úprava je prováděna v případě provedení z masívu mořením a ochranným polyuretanovým lakem. Vestavěné skříně můžete umístit v místě, kde se jiný kus nábytku nevejde, v různých výklencích, v půdních vestavbách, kde je šikmá stěna apod.

Pro uložení šatstva a dalších věcí denní potřeby se používají šatny a vestavěné skříně na míru. Polovina všeho, co v domácnostech ukládáme, jsou oděvy, prádlo a obuv. Vhodně navržené vestavěné skříně ušetří několik metrů obytné plochy oproti použití běžných skříní. Truhlářství Kašpar s.r.o. nabízí zakázkovou výrobu vestavěných skříní z libovolného dřeva či materiálu.

Vestavěné skříně najdeme v současné době nejen v bytech moderních novostaveb. Můžeme je tak považovat za trend - současně s nejrůznějšími designérskými výstřelky a interiérovými doplňky této doby. Vestavěná skříň je doplňkem celkového ladění interiéru, ale je i velmi praktickým řešením úložného prostoru. Moderní vestavěné skříně, tak mohou být zcela zakomponovány do místnosti a mohou se stát tím dominantním kusem nábytku, který bude každá návštěva obdivovat. Další výhodou těchto skříní je možnost výběru nejrůznějších dekorů a materiálů.

Napište nám dotaz